Dzień dziecka 2023 - 100 lat Disneya - Piosenki z filmowych bajek

100 LAT DISNEYA - PIOSENKI Z FILMOWYCH BAJEK na Dzień Dziecka w Starym Klasztorze!

Najmłodszych widzów i ich rodziców oraz wszystkich chcących powspominać młodzieńcze lata zapraszamy na koncert najpiękniejszych piosenek znanych z filmowych bajek Walta Disneya, którego legendarna już wytwórnia obchodzi w tym roku 100- lecie swojego istnienia.
1 czerwca w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze usłyszymy na żywo takie hity jak: "Ty druha we mnie masz" (Toy Story), "Nie bój się chcieć" (Zwierzogród), "Miłość rośnie wokół nas" i "Hakuna Matata" (Król Lew), "Mam tę moc" (Kraina lodu), "Kolorowy wiatr" (Pocahontas) i wiele innych piosenek dobrze znanych z bajkowych produkcji Disneya.
Dodatkowo na koncercie pojawią się uwielbiane nie tylko przez dzieci, polskie przeboje z Akademii Pana Kleksa.
Koncert bajkowych przebojów to będzie najpiękniejszy prezent dla Waszych pociech, a dla Was znakomita okazja do wspomnień :)

Bajki Disneya są znane na całym świecie. Każdy z nas widział chociaż jedną produkcję wywodzącą się z fabryki marzeń zwanej światem Disneya. Coraz to nowe pokolenia wychowują się na tych pouczających filmach o miłości, przyjaźni i rodzinie.
Filmowym produkcjom Disneya towarzyszy zawsze wyjątkowa oprawa muzyczna. Piosenki do filmów piszą najlepsi kompozytorzy, a wykonują je światowe gwiazdy muzyki pop.
Utwory zbajek dla dzieci są często takpopularne jak same filmy ibajki.

Koncert bajkowych przebojów poprowadzą :
Nikola Warda, pochodząca z Legnicy wokalistka, uczestniczka programów "Bitwa Na Głosy", "Mam Talent" i "Szansa Na Sukces", koncertowej publiczności znana z muzycznego cyklu "Damy Rocka" oraz Wojciech Dereń – wokalista, aktor wrocławskich scen muzycznych, finalista 39 Przeglądu Piosenki Aktorskiej.
Wokalistom towarzyszyć będzie zespół znakomitych muzyków związanych ze Starym Klasztorem

Zapowiada się wspaniała impreza i długie wspólne śpiewanie dla dzieci i dorosłych
Powiadomcie znajomych, przychodźcie całymi rodzinami!
Dla dzieci do lat 14 przewidziana są bilety w ulgowej cenie

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń