Asaf Avidan - Ichnology Solo Tour 2023 - Wrocław

ASAF AVIDAN - Ichnology Solo Tour 2023 we Wrocławiu!

Ethno Jazz Festival zaprasza do Wrocławia na długo oczekiwany koncert Asafa Avidana.
Pochodzący z Izraela artysta obdarzony niepowtarzalnym głosem i charyzmą sceniczną wystąpi 9 grudnia we Wrocławskim Centrum Kongresowym w komplaksie Hali Stulecia
Po pięciu latach od ostatnich koncertów AsafAvidan powraca na scenę z trasą „Ichnology solo tour”. Artysta płynnie porusza się między pełnymi czułości serenadami, wciągającymi opowieściami i energetyczną wirtuozerią. Jego koncert to zjawisko, które koniecznie trzeba zobaczyć na żywo!

ASAF AVIDAN
Izraelski wokalista, autor tekstów i kompozytor, były lider zespołu AsafAvidan& the Mojos. Najważniejsze składniki jego twórczości to folk, rock i blues. Muzyk urodził się w Jerozolimie w rodzinie dyplomatów, ale pierwsze lata życia spędził na Jamajce. Zadebiutował w 2006 roku EP-ką „NowThatYou’reLeaving”, która zebrała piosenki napisane po rozpadzie wieloletniego związku. Na pierwszych koncertach wsparli go znajomi muzycy, którzy dali początek zespołowi AsafAvidan& the Mojos. Pierwszy album grupy („The Reckoning”) ukazał się w 2008 i zyskał status złotej płyty. Po wydaniu trzech płyt zespół zawiesił działalność, ale AsafAvidan zdecydował się kontynuować solową karierę. Przełom nadszedł w 2012 roku, gdy utwór „The Reckoning Song” został zremiksowany przez berlińskiego producenta DJ Wankelmut i opublikowany jako „One Day”. Nagranie zyskało olbrzymią popularność i zdobyło szczyty list przebojów w Austrii, Niemczech i Szwajcarii. Wydane później cztery albumy solowe ugruntowały sceniczną pozycjęAvidana i zdobyły uznanie publiczności w wielu krajach świata. Ostatnie wydawnictwo artysty to płyta „Live At the Acropolis”, zarejestrowana podczas koncertu w Atenach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń