Mery Spolsky - EROTIK ERA TOUR

Po sukcesie pierwszej odsłony EROTIK ERY, Mery Spolsky zapowiada drugą, równie ekscytującą część swojej energetycznej trasy!

Tych, którzy byli już na koncertach Mery Spolsky, do udziału w EROTIK ERA TOUR przekonywać nie trzeba... A dla tych, którzy jeszcze okazji nie mieli jest ten opis. Przygotujcie się na basy, które przyśpieszą Wasze tętno i elektroniczne brzmienia, które nie pozwolą Wam ustać w miejscu. Ta trasa jest o tańcu do utraty tchu, odwadze w wyrażaniu siebie i pozbyciu się ograniczeń. Twórczość Mery Spolsky to jednak znacznie więcej niż dobra zabawa. Artystka jak zwykle ma coś do powiedzenia. Tym razem przygląda się tematom dotyczącym seksualności, ciałopozytywności, wstydu, relacji, oczekiwań wobec kobiet i daje temu bezkompromisowy wyraz w swoich tekstach.

Mery Spolsky ze swoim powiększonym o perkusje składzie zagra promujące nowy materiał single - „SUKA” i „MARIA PRZED OŁTARZEM” oraz pozostałe utwory z najnowszej płyty. Nie zabraknie także ulubionych przez Ludzi Spolskyhitów z poprzednich albumów „Miło było Pana poznać” i „Dekalog Spolsky”.

Łapcie szybko bilety, bo to naprawdę gorący towar!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń