Dancing Queen - The best of ABBA - Wrocław

DANCING QUEEN - karnawałowy koncert "The best of ABBA" w Starym Klasztorze!

Miłośników zespołu ABBA i jego kultowych przebojów zapraszamy w karnawałowy piątek 26 stycznia do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na muzyczny wieczór DANCING QUEEN, czyli The best of to ABBA!

ABBA to szwedzki zespół muzyczny grający muzykę pop, założony w 1972 przez Anni-Frid Lyngstad, Benny'ego Anderssona, Björna Ulvaeusa i Agnethę Fältskog. Uważani są za jeden z najbardziej znaczących na rynku oraz kasowych zespołów muzycznych w historii, który sprzedał ponad 300 mln płyt na świecie.

Koncert "DANCING QUEEN" to wspaniała muzyczna podróż, podczas której zabrzmią takie przeboje jak: Waterloo, SOS, Mamma Mia, Dancing Queen, Money Money Money czy Knowing Me Knowing You i wiele innych doskonale znanych publiczności hitów. Dobra zabawa gwarantowana!

Koncert z pewnością wywoła u starszych słuchaczy wiele wspomnień z czasów młodości, zaś tym młodszym przybliży twórczość prawdziwej legendy muzyki. Sam koncert będzie hołdem dla tej fenomenalnej formacji muzycznej, która na zawsze pozostanie w naszych sercach.

Karnawałowy wieczór przebojów poprowadzą Nikola Warda, Anna Szul oraz Damian Szewczyk. Wokalistom na scenie towarzyszyć będzie zespół w składzie:

Waldemar Maszyński - piano

Aleksander Klewaczew - gitara

Michał Kuźnicki - gitara basowa

Marceli Foltan - perkusja

Jak przystało na karnawał - kreacje w stylu epoki lat 70' mile widziane :)

Dla osób stylowo przebranych przewidziane są bilety w ulgowych cenach

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń