"... to nasza broń kobieca" - koncertowy Dzień Kobiet - Wrocław

"... TO NASZA BROŃ KOBIECA" - koncertowy DZIEŃ KOBIET w Starym Klasztorze!

Stary Klasztor zaprasza 8 marca na tradycyjne już muzyczne obchody Dnia Kobiet

"... TO NASZA BROŃ KOBIECA" to tytuł i motto przewodnie koncertu, w którym usłyszymy najpiękniejsze piosenki tworzone przez kobiety lub specjalnie dla kobiet.

W programie koncertu znajdą się utwory Dam Polskiej Piosenki - Danuty Rinn, Ewy Bem, Alicji Majewskiej, Krystyny Prońko, Edyty Geppert oraz Kasi Nosowskiej, Kayah, Renaty Przemyk, Edyty Bartosiewicz, Darii Zawiałow, a także światowe hity Tiny Turner, Whitney Houston czy Celine Dion.

Koncertowy Dzień Kobiet w Starym Klasztorze poprowadzi znana publiczności Nikola Warda, która do współpracy scenicznej zaprosiła wspaniałe wrocławskie wokalistki - Paulinę Cynkar, Angelikę Klimek, Annę Szul, Ulę Issel i Natalię Wojtaś

Artystkom na scenie akompaniować będzie zespół znakomitych muzyków związanych za Starym Klasztorem

To jeszcze nie koniec atrakcji z okazji Dnia Kobiet :)

Tylko w Starym Klasztorze możesz wyznać swoją miłość w rytmie rock'n'rolla przy aplauzie najlepszej wrocławskiej publiczności! Zadedykuj kobiecie swojego życia piosenkę na koncercie, albo wbiegnij na scenę i powiedz jak bardzo ją kochasz!

Zainteresowanych dedykacjami prosimy o zakup vouchera i kontakt z konferansjerem w celu ustalenia piosenki i treści dedykacji w dniu koncertu w godz. 18.15- 18.50 przy wejściu do Sali Gotyckiej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Marzec 2024

08 .03

 piątek

 19:00

Wrocław

Stary Klasztor - Sala Gotycka

dostępne bilety: 38

kup bilet