Noc Muzeów - Z archiwum polskiego rocka

NOC MUZEÓW w Starym Klasztorze - Koncert "Z archiwum polskiego rocka"

Stary Klasztor włącza się w tegoroczny cykl imprez NOC MUZEÓW.

Jak przystało na klub muzyczny, w sobotę 18 maja zaprezentujemy wrocławianom najcenniejsze okazy wybrane bogatej kolekcji polskiego rocka, a jest w czym wybierać!

Gotyckie mury Starego Klasztoru to idealna sceneria dla muzycznej NOCY MUZEÓW!

W specjalnych koncercie "Z archiwum polskiego rocka" usłyszymy najlepsze piosenki Karin Stanek, Kasi Sobczyk, Czesława Niemena, Breakout, Skaldów, Czerwonych Gitar, Krzysztofa Klenczona, Krzysztof Krawczyka, Maryli Rodowicz i zespołu 2+1. Nie zabraknie przebojów ze "złotej ery polskiego rocka", czyli lat 80', a w nich Dżem, Perfect, Lady Pank, Budka Suflera, Maanam, Lombard, Chłopcy z Placu Broni, Oddział Zamknięty, a potem Kult, Republika, Voo Voo i Piersi. Muzyczną podróż zakończymy w latach 90' razem z Edytą Bartosiewicz, Renatą Przemyk i zespołami Hey, Myslowitz i Rotary.

To będzie koncert w ramach Nocy Muzeów, ale nie dajcie się zmylić! Stary Klasztor to jedyne w swoim rodzaju muzeum, w którym będziemy wspólnie śpiewać i tańczyć juz od pierwszych dźwięków płynących ze sceny w Sali Gotyckiej!

"Muzealny" wieczór z przebojami polskiego rocka poprowadzą: Nikola, Warda, Anie Szul, Damian Szewczyk i Wojtek Dereń oraz WrocLove Band pod kierownictwem Marka "Stinga" Popowa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń