Wydarzenia

Zamówienie

Rockowy Wehikuł Czasu - "Agnes & Band" Live

 Wrocław

 Stary Klasztor
 ul. Purkyniego 1

 miejsca nienumerowane

 Nazwa sektora

 29.09.2020

 20:00

 32

 Ilość wolnych biletów

Klub Stary Klasztor zaprasza 29 września na Letnią Scenę na koncert największych polskich przebojów ostatnich kilku dekad w wykonaniu zespołu "Agnes & Band" LIVE
"Rockowy wehikuł czasu" to muzyczna wyprawa w głąb bogatej historii polskiego rocka. W Starym Klasztorze usłyszymy: "Marchewkowe pole" - Lady Pank, "Mój jest ten kawałek podłogi" - Mr Zoob, "Konik na biegunach" - Urszula, "Piosenka księżycowa" - Varius Manx, "Agnieszka" - Łzy, "Na jednej z dzikich plaż" - Rotary, "Ale wkoło jest wesoło" - Perfect, "Polski " - Human, "Boso" - Zakopower, "Małomiasteczkowy" - Podsiadło i wiele innych hitów, które można będzie zaśpiewać razem z zespołem. Będzie też kilka akcentów zagranicznych - przygotujcie się na dobrą zabawę!

"Agnes & Band" LIVE powstał w 2015 roku z inicjatywy wokalistki Agnieszki Bisikirskiej oraz gitarzysty Macieja Burniaka. Skład uzupełnili wieloletni przyjaciele muzyczni: klawiszowiec Zbigniew Malec oraz Dariusz Biłyk na perkusji i Piotr Sypień na basie, którzy tworzą fantastyczną sekcję rytmiczną. "Agnes & Band" to niepowtarzalne połączenie doświadczenia, warsztatu i wirtuozerii, doprawione energią liderki zespołu. Efektem końcowym są energetyczne występy z muzyką na żywo, podczas których zespół dzieli się z publicznością swoją pasją i miłością do muzyki.

Skład zespołu:
Agnes Bi - głos. Wokalistka i aktorka, laureatka II Edycji Bitwy na Głosy w zespole Kamila Bednarka. Dzieliła scenę z wieloma polskimi i zagranicznymi artystami. Znakomity głos w połączeniu z wulkanem energii czynią z niej na scenie mieszankę wybuchową, która poderwie z miejsca każdego

MaciekBe - gitara i głos. Wrocławski gitarzysta, uczeń Leszka Cichońskiego, od kilkunastu lat członek zespołu Stana Borysa - Imię Jego 44. Współzałożyciel The StrażMiejska - The Police Tribute Band. Jest szybki i wściekły :)

Zibi Malec - Klawisze. Wrocławski klawiszowiec, który na przestrzeni lat zjeździł ze swoją muzyką całą Europę. Koncertował min. w Szwajcarii, Niemczech, Austrii czy dawnej Jugosławii. Z jednakową finezją zagra w każdej stylistyce, od jazzu po ostrą rockerkę.

Dariusz Biłyk - perkusja. Wrocławski perkusista, który grał z takimi zespołami i artystami jak Vincent, TSA, Defekt Muzgó, Kreon, Lech Janerka, Grzegorz Markowski, Karin Stanek i wieloma innymi. Przez kilkanaście lat był członkiem Party Tour, z którym zaliczył kilkanaście festiwali muzyki country w Mrągowie.

Piotr Sypień - bas. Absolwent Wrocławskiej Akademii Muzycznej, przez wiele lat współpracował z Kabaretem Neonówka, występował również ze Stanem Borysem w zespole Imię Jego 44.

Rozwiń

Plan sali

miejsca nienumerowane, wolne miejsca: 32

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 25,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł