Wydarzenia

Zamówienie

Daria Zawiałow - Ostatni raz w Helsinkach

 Wrocław

 Centrum Koncertowe A2
 ul. Góralska 5

 miejsca nienumerowane

 Nazwa sektora

 13.12.2020

 20:00

 89

 Ilość wolnych biletów

Daria Zawiałow to charyzma, talent i jeden z najmocniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej. Autorka tekstów oraz kompozytorka. Jej utwory są grane przez największe stacje radiowe i podbijają listy przebojów, a teledyski zdobywają miliony wyświetleń.
Na urodzinach zagościmy „Ostatni raz w Helsinkach”. Trasą żegnamy się z przełomowym albumem Helsinki w wydaniu koncertowym, który w styczniu 2020r. pokrył się Platyną!
Na pożegnanie trasy, już 2 października ukaże się w sklepach Reedycja Helsinek (do kupienia również na koncercie) z utworami wcześniej niepublikowanymi! Płyta została wzbogacona m.in o dwie zupełnie nowe piosenki: Nie mamy czasu i Mania.
Prócz tego nowe wersje Saloników (wyprodukowane wspólnie z Bogdanem Kondrackim), oraz Szarówki (z gościnnym udziałem Janusza Panasewicza). To nie koniec niespodzianek, na reedycji znajdziemy jeszcze pełnowymiarową wersję hot16challenge (Daj no)
i współpracę z Ralphem Kamińskim i schafterem, czyli Czy Ty słyszysz mnie?

Rozwiń

Koncert odbędzie się przy zachowaniu obowiązujących obecnie obostrzeń sanitarnych i przy zajęciu dopuszczalnej ilości miejsc.

Przypominamy o konieczności :

Plan sali

miejsca nienumerowane, wolne miejsca: 89

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 79,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł