Ariel Ramirez Tango Orchestra

 Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Gotycka
 ul. Purkyniego 1

 14.11.2021

 19:00

 Ceny biletów

 50, 70 zł

Ethno Jazz Festival zaprasza na premierowy koncert projektu ARIEL RAMIREZ TANGO ORCHESTRA
14 listopada w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze, wirtuoz bandoneonu Ariel Ramirez, zaprezentuje po raz pierwszy przed wrocławską publicznością koncert z materiałem ze swojego najnowszego albumu „Tangos En Blanco & Negro”, wzbogaconego o brzmienie orkiestry. W jej skład wchodzą znakomici muzycy wyróżniający się wirtuozerią i różnorodnością stylistyczną, tworząc nowy projekt Ariel Ramirez Tango Orchestra. Album ten obfituje w dramatyczne, nostalgiczne melodie, ale także w melodie radosne i ekscytujące, których dźwięki poruszają serca wielu słuchaczy, a muzyczne piękno tanga argentyńskiego dotyka duszy słuchaczy.
Repertuar koncertu łączy w sobie tradycyjne i słynne tanga kompozytorów takich jak Astor Piazzolla, Anibal Troilo, Juan Darienzo, Carlos Di Sarli i wielu innych.

Orkiestrę tworzą wybitni artyści:
Ariel Ramirez - Bandoneon
Carlos Garcia Valverde - Skrzypce I
Marta Łobos - Skrzypce II
Joanna Talarek - Altówka
Sebastian Łobos - Fortepian
Firat Korkmaz - Kontrabas

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Wybierz sektor z planu sali