Renata Przemyk i Mężczyźni

 Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Gotycka
 ul. Purkyniego 1

 21.10.2021

 20:00

 Ceny biletów

 90, 120 zł

wROCKfest.pl zaprasza na koncert promujący najnowsza płytę RENATY PRZEMYK, nagraną z okazji 30-lecia obecności Artystki na polskich scenach. Projekt RENATA PRZEMYK I MĘŻCZYŹNI, po raz pierwszy we Wrocławiu, zaprezentuje się 21 października w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze.
Goście specjalni Renaty Przemyk na razie pozostaną niespodzianką, ale nie warto długo zwlekać z zakupem biletów na ten niepowtarzalny koncert.

RENATA PRZEMYK I MĘŻCZYŹNI.
Najbardziej znane i najciekawsze piosenki Renaty Przemyk w specjalnie zaaranżowanych wersjach z okazji 30-lecia pracy artystycznej.
Autorka i wykonawczyni niezmienna w swojej zmienności, niestrudzona poszukiwaczka form i stylistyk, świadomie i kunsztownie przekuwająca na scenie to, co intymne, w to, co wyzwala zbiorowe emocje. Renata Przemyk, obecna w naszych uszach, oczach i wyobraźni od trzech dekad. Premiera płyty miała miejsce 4 września 2020.
Idea jest oczywista jak status artystki, którą zesłał Bóg, na polskiej scenie piosenki artystycznej: trzynaście ikonicznych utworów w trzynastu nowych aranżacjach, często znacząco odmiennych od oryginałów.

Artystce na koncertach towarzyszy zespół w składzie:
Piotr Wojtanowski – bas,
Piotr Bogutyn – gitara,
Sławek Puka – perkusja,
Krzysztof Pająk – klawisze,
Kamil Błoniarz – akordeon

Rozwiń