Młodzi gniewni - Romantycy Lekkich Obyczajów, Pull The Wire, Lej Mi Pół

 Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Gotycka
 ul. Purkyniego 1

 19.11.2021

 20:00

 Ceny biletów

 50, 65 zł

Już 19 listopada nadarzy się niepowtarzalna okazja, aby w jednym miejscu spotkać trzy zespoły, których teksty i muzyka zapadają w pamięć niemal natychmiast po usłyszeniu.
ROMANTYCY LEKKICH OBYCZAJÓW, PULL THE WIRE, LEJ MI PÓŁ, czyli spotkanie nieobliczalną, bezkompromisową muzyką rockową w Starym Klasztorze! To pierwszy wrocławski, klubowy koncert Lej Mi Pół, pierwszy tegoroczny, i pierwszy od 2018 roku wrocławski koncert Romantyków Lekkich Obyczajów. Pierwszy tegoroczny koncert Pull The Wire, dla których to wizyta po 22 miesiącach nieobecności, a dodatkowo z nowym albumem "Życie to Western". "Kapsle", "Lodziarka", "Łabędzie", to tylko niektóre utwory które zabrzmią w Klasztorze. Nie może Ciebie zabraknąć, potrzebni są nam chórzyści!

ROMANTYCY LEKKICH OBYCZAJÓW

Alternatywny duet założony przez Damiana Lange i Adama Millera w 2011 w Olsztynie. Charakterystyczny styl w jakim tworzą jest wielobarwnym połączeniem ulicznego folku i rocka alternatywnego, z autorskimi tekstami w języku polskim. Potrafią porwać tłum na scenach Woodstocku i wzruszyć wypełniony po brzegi klub. Mają za sobą kontrakt z największą niezależną wytwórnią w Polsce - S.P.Records, a na koncie kilkanaście teledysków oraz 3 płyty i składankę Best Of. W ciągu ich 10-letniej kariery wystąpili na najważniejszych festiwalach i w najsłynniejszych klubach w całej Polsce. Ich piosenki śpiewane są przy ognisku, a w internecie osiągają milionowe wyświetlenia. Stawiani przez krytyków na półce obok takich zespołów jak Strachy Na Lachy, Kult czy Happysad, stanowią jeden z mocniejszych składów swojego pokolenia. Obecnie kończą pracę nad 4. płytą, którą planują wydać w pierwszej połowie 2022 roku.

PULL THE WIRE
Zespół z Żyrardowa, grający muzykę, której najbliżej do punk rocka. Ich twórczość i koncerty jest jak wypad z kumplami na piwo. Lirycznie – bez farmazonów i owijania w bawełne, ale inteligentnie, o sprawach codziennych, ważnych i mniej ważnych. Nie zabraknie też niewybrednych żartów i kuflowego humoru. Muzycznie – nie wiesz, czy wyzerujesz ostatnią butelkę w Kalifornii, czy w bramie polskiego podwórka rodem z lat 90. To jak, piszesz się na taki wypad?

LEJ MI PÓŁ
Zespół z Bielska Białej, grający powierzchowny punk-rock oraz metal w cienkim cieście. Ich koncerty bawią, demoralizują, oburzają...cóż, na pewno nie uczą. Ich muzyka mogła by być prawdziwym majstersztykiem, gdyby nie fakt, że większość koncertów grają na tzw. autopilocie.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Wybierz sektor z planu sali