Let's Rock! - Złote Lata MTV - koncert oraz wystawa

 Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Gotycka
 ul. Purkyniego 1

 07.11.2021

 20:00

 Ceny biletów

 35, 45 zł

Stary Klasztor zaprasza 7 listopada na wyjątkowe wydarzenie inspirowane kultową stacją muzyczną MTV, której lata świetności przypadły na końcówkę XX wieku. Podczas koncertu, na którym usłyszymy największe rockowe przeboje zostanie otwarta wystawa plakatów Macieja Świętego. Wystawa poświęcona jest twórcom, którzy mieli największy wpływ na muzykę rockowa z tego okresu. Podczas koncertu będzie można kupić plakaty oraz canvas printy prezentowane podczas wystawy.
Odsłonięte zostaną portrety artystów, którzy ukształtowali gust muzyczny wielu pokoleń, w tym również wrocławskiego gitarzysty i ilustratora. Będziemy mogli stanąć twarzą w twarz i usłyszeć m.in. Pearl Jam, U2 , Faith no more, Kings of Leon, Coldplay, Amy Winehouse, Radiohead, Alanis Morisette czy Oasis.

Koncert uświetnią wrocławscy artyści, z którymi Maciej współtworzy projekty muzyczne od ponad 10 lat - wokalistka Agnieszka Bednarek (Soulution) oraz wokaliści Adam Sypuła (Sypuła Człowiek na Taśmie) i Wojciech "Cieniu" Lechończak (Yellow)
Towarzyszyć im będzie zespół muzyczny w składzie:
Filip Laszuk (perkusja)
Wojciech Charytonowicz (bass)
Hubert Radoszko (gitary)
Maciej Świety (gitary)

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali