CHCEMY BYĆ SOBĄ! - przeboje polskiego rocka lat 80'

 Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Gotycka
 ul. Purkyniego 1

 12.11.2021

 20:00

 Ceny biletów

 40, 50 zł

wROCK for Freedom zaprasza 12 listopada do Starego Klasztoru na wieczór z największymi przebojami polskiego rocka lat 80' pt. "Chcemy być sobą!"
Koncert odbędzie się w ramach wrocławskich obchodów 40- lecia Niezależnego Zrzeszenia Studentów.
40 lat temu powstał pierwszy w Europie Środkowo-Wschodniej Niezależny Samorządny Związek Zawodowy "Solidarność", a wkrótce później Niezależne Zrzeszenie Studentów i rozpoczęła się burzliwa dekada lat 80', zakończona upadkiem komunizmu, rozwiązaniem Związku Radzieckiego i nowym porządkiem europejskim i światowym.
Dekada lat 80' to również " złota era" polskiego rocka. Perfect, Dżem, Lady Pank, Budka Suflera, Maanam, Lombard, Bajm - piosenki tych zespołów śpiewała cała Polska jak długa i szeroka!
Do ikon polskiego rocka dołączyły wkrótce zespoły: Sztywny Pal Azji, Chłopcy z Placu Broni, Turbo, TSA, Oddział Zamknięty, IRA, Brygada Kryzys, DAAB, Kult, Republika z Grzegorzem Ciechowskim, Klaus Mittfoch z Lechem Janerką i wiele innych, których piosenki pamiętamy do dziś.

40.rocznica powstania Niezależnego Zrzeszenia Studentów to doskonała okazja do międzypokoleniowego spotkania i przypomnienia tego, co najlepsze w polskim rocku lat 80'. Nie zabraknie też okazji do wspólnego śpiewania znanych wszystkim przebojów.
Wieczór poprowadzą znakomite wrocławskie wokalistki znane z telewizyjnych programów The Voice of Poland i Szansa na Sukces - Paulina Gołębiowska, Nikola Warda, Ula Issel i Natalia Podwin oraz wokaliści - Damian Szewczyk i Adam Sypuła
Towarzyszyć im będzie zespół muzyczny pod kierownictwem muzycznym
Marka "Stinga" Popowa . Gościnnie zagra gitarzysta zespołu Perfect - Jacek Krzaklewski.

Przygotujcie się na długi wieczór ze wspólnym śpiewaniem polskich hitów!

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Wybierz sektor z planu sali