Bardowie Wolności - Jacek Kaczmarski, Karel Kryl

 Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Gotycka
 ul. Purkyniego 1

 13.11.2021

 17:00

 Ceny biletów

 40, 60 zł

XV Urodziny Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego!

W listopadzie tego roku Wrocławski Salon Jacka Kaczmarskiego obchodzić będzie swoje 15. urodziny. Z tej okazji zapraszamy 13 listopada do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na urodzinowy koncert pt. "BARDOWIE WOLNOŚCI - Jacek Kaczmarski, Karel Kryl"
Piosenki największego polskiego barda JACKA KACZMARSKIEGO zaprezentuje TRIO ŁÓDZKO- CHOJNOWSKIE oraz ADAM ŁAPACZ, a utwory KARELA KRYLA - ikony niezależnej kultury naszych południowych sąsiadów, zaśpiewają po czesku i po polsku - JAKUB KWAŚNIEWSKI oraz IGOR JELINEK z Czech.

Po głównym koncercie w Sali Gotyckiej zapraszamy na tradycyjne afterparty do sali klubowej Starego Klasztoru, podczas którego będziemy wspólnie śpiewać piosenki Jacka Kaczmarskiego i innych bardów do późnych godzin nocnych.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Wybierz sektor z planu sali