Karaibskie Andrzejki z zespołem Jose Torres & Havana Dreams

 Wrocław

 Stary Klasztor
 ul. Purkyniego 1

 27.11.2021

 21:00

 Ceny biletów

 60, 100 zł

Karaibskie Andrzejki z zespołem Jose Torres & Havana Dreams!

Miłośników karaibskich i latynoskich rytmów zapraszamy na szaloną, muzyczno - taneczną zabawę Andrzejkową, która odbędzie się w sobotę 27 listopada w Starym Klasztorze przy ulicy Purkyniego 1. Podczas tego niezwykłego wieczoru zagra zespół Jose Torres & Havana Dreams i nie zabraknie licznych pokazów tańca, animacji oraz tradycyjnych andrzejkowych wróżb i konkursów.

Wigilię świętego Andrzeja uważa się za czas magiczny, która dawniej była zarezerwowana wyłącznie dla panien odprawiających wróżby i liczących, że szybko wyjdą za mąż. Obecnie Andrzejki przerodziły się w popularny wieczór wielkiej zabawy.
W Starym Klasztorze nie zabraknie stanowisk z tradycyjnymi obrzędami Andrzejkowymi. Jedną z najstarszych wróżb jest lanie wosku przez ucho klucza. Wróżone będzie również z fusów kawy, które wysypane na biały talerz pozwolą na odczytanie przyszłości z ich formy. Nasze wróżki z pewnością wywróżą Wam wspaniałą przyszłość :)

Oprawę taneczną Andrzejkowego wieczoru zapewni najsłynniejszy Kubańczyk mieszkający w Polsce - Jose Torres ze swoim wspaniałym zespołem Havana Dreams.
Każdy koncert zespołu Jose Torres y Havana Dreams to podróż w krainę latynoskich rytmów, pełnych słońca kolorów i dźwięków Kuby oraz Ameryki Łacińskiej. Program artystyczny jest wędrówką po krainie radości, pokładach energii i ścieżkach nostalgii oddających klimat ulic Havany. Pomiędzy utworami Jose Torres wprowadza publiczność w tematykę utworów, opowiada anegdoty, wciąga widzów w show. Wspiera go w tym zespół Havana Dreams z wokalistami. Zespół specjalizuje się w tradycjonalnej muzyce kubańskiej, której czarujące brzmienia słychać na ulicach Hawany.

Do dyspozycji gości będą dwa poziomy - restauracja Stary Klasztor na parterze oraz koncertowo - taneczna Sala Gotycka na I piętrze, między którymi po zakupie biletu będzie można swobodnie się przemieszczać.
W Sali Gotyckiej odbywać się będą koncerty oraz tańce. Tutaj przewidzieliśmy ograniczoną ilość miejsc siedzących, dla tych którzy nie chcą niczego przeoczyć.
Poniżej w Starym Klasztorze układ miejsc pozostanie restauracyjny. Specjalnie dla gości którzy chcą w spokojnej atmosferze zjeść, porozmawiać i odpocząć między tanecznymi szaleństwami oraz wywróżyć sobie przyszłość.

W programie Karaibskich Andrzejek w Starym Klasztorze:

  • koncert zespołu Jose Torres & Havana Dreams ( 3 sety muzyki na żywo)
  • pokazy wrocławskich szkół tańca
  • konkurs na najlepsze karaibskie przebranie ( przewidziane atrakcyjne nagrody)
  • taneczne zabawy z animatorami
  • integracja ze szkołami tańca i trenerami
  • wróżby andrzejkowe
  • Dj-sety muzyczne
  • specjalne Menu Andrzejkowe
Rozwiń

W celu ustalenia miejsc prosimy o kontakt pod adresem: rezerwacja@staryklasztor.com.pl
Można rezerwować pojedyncze miejsca przy integracyjnych stolikach oraz całe stoliki dla grup.
Uwaga! Ilość miejsc siedzących ograniczona!

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali