• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Black Sabbath Tribute (USA): Earth + Lord Bishop Rocks

 Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Gotycka
 ul. Purkyniego 1

 I Pula

 Nazwa sektora

 08.09.2022

 20:00

 33

 Ilość wolnych biletów

BLACK SABBATH TRIBUTE (USA) w Starym Klasztorze!

BLACK SABBATH TRIBUTE + LORD BISHOP ROCKS - to 2 zespoły z USA na jednej trasie! 
Stary Klasztor zaprasza 8 września na wyjątkowe show zespołu Earth - jednego z najlepszych amerykańskich tribute bandów Black Sabbath. Po raz trzeci zagrają w trasie po Europie z legendarnym dzikim Lordem Bishop z Bronx.

Zespół Earth, uznawany przez krytyków muzycznych za jeden z najlepszych w świecie naśladowców stylu grupy Black Sabbath występuje w składzie:
Ray Sylvestre - wokal
Opus - perkusja
Jesse Near - gitara
Erick Von Heller - bas
Nie przegap tego koncertu - czeka na Ciebie bardzo wierny pokaz największych hitów Black Sabbath! 

„Jestem wystarczająco młody, żeby grać rock'n'rolla i wystarczająco stary, żeby to zagrać!" - mówi Lord Bishop, tajemniczy i niepowtarzalny dwumetrowy gitarzysta z nowojorskiego Bronxu. Karierę zawodową rozpoczął w nowojorskim funky rockowym zespole Total Sexual Freedom, ale po kilku wydanych płytach i po kilku latach stał się niezależny i zaczął występować na całym świecie jako solista. W ciągu ostatnich 15 lat nagrał 11 płyt CD i zagrał ponad 3000 koncertów w 44 krajach. W 2010 roku był gwiazdą festiwalu Colours of Ostrava, gościnnie występując na jednej scenie z Living Colour, Nazareth, czy z Edgarem i Johnnym Winterem.

Jego koncertowy styl zawiera surowy rock, dance funky, emocjonalny blues, bezczelny punk i magię voodoo. Wszyscy tańczą na jego koncertach, a on dudni na gitarze, jakby Hendrix jeździł na harleyu. Jest jak Jimi Hendrix, Lemmy i James Brown w jednej osobie. Widzowie po prostu nie zapominają o jego muzyce, wyglądzie i energii!

Członkowie zespołu:
Lord Bishop - wokal / gitara
Gabriel «Velä» Velazquez - bas
Duda «The Bricklayer» - perkusja

Rozwiń