Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Gotycka
 ul. Purkyniego 1

 03.12.2022

 21:00
 

KARAIBSKI BAL ANDRZEJKOWO-MIKOŁAJKOWY z zespołem Cubania Maikel Riff & Jose Torres

Miłośników karaibskich i latynoskich rytmów zapraszamy serdecznie na coroczną kubańską imprezę taneczną celebrującą Noc Andrzejkową.
Ponieważ sam Dzień Andrzeja wypada w środę, tym razem będziemy obchodzić go w sobotnią noc 3.12. Zapraszamy na KARAIBSKI BAL ANDRZEJKOWO-MIKOŁAJKOWY!
Jak co roku czeka nas dawka energetycznej muzyki i tańca.
Oprawą muzyczną imprezy zajmie się sam ojciec chrzestny „Padrino” muzyki latynoskiej w Polsce – Jose Torres, którego zobaczymy na scenie w roli muzyka, konferansjera, a także DJ-a
Główną atrakcją będzie część z muzyką na żywo, a w niej zaprezentuje się w tym roku skład CUBANIA MAIKEL RIFF & JOSE TORRES.
Czeka nas spora dawka tanecznej muzyki tradycjonalnej w nowych aranżacjach z wyspy jak wulkan gorącej !
Nie zabraknie animacji – zabaw tanecznych prowadzonych przez instruktorów Torres Art. Studio i pokazów son, salsy, rueda de casino.
Zapraszamy wszystkich bez względu na umiejętności taneczne – zaproście przyjaciół, znajomych - celebrujmy tańcem Andrzejkową Noc :)

Do dyspozycji gości będą dwa poziomy - restauracja Stary Klasztor na parterze oraz koncertowo - taneczna Sala Gotycka na I piętrze, między którymi po zakupie biletu będzie można swobodnie się przemieszczać.
W Sali Gotyckiej odbywać się będą koncerty oraz tańce. Tutaj przewidzieliśmy ograniczoną ilość miejsc siedzących, dla tych którzy nie chcą niczego przeoczyć.
Piętro niżej w Starym Klasztorze układ miejsc pozostanie restauracyjny. Specjalnie dla gości którzy chcą w spokojnej atmosferze zjeść, porozmawiać i odpocząć między tanecznymi szaleństwami.

W programie :

  • koncert zespołu Cubania Maikel Riff & Jose Torres
  • pokazy salsy
  • konkurs na najlepsze przebranie – tematy Karaibski Mikołaj lub Andrzej ;)
  • taneczne zabawy z animatorami
  • integracja ze szkołami tańca i trenera
  • Dj-sety muzyczne
  • specjalne Menu Andrzejkowo Mikołajkowe (dostępne w restauracji za odrębną opłatą)

CZYTAJ WIĘCEJ