• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Kapela Timingeriu - Folkowe Andrzejki 2022

 Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Witrażowa
 ul. Purkyniego 1

 30.11.2022

 20:00

 90 min.

 CZAS TRWANIA

 Ceny biletów

 50, 70 zł

Folkowe Andrzejki z KAPELĄ TIMINGERIU!

Andrzejkowy wieczór to w polskiej tradycja znakomita okazja do spotkań i wspólnej zabawy.
30 listopada zapraszamy do Sali Witrażowej Starego Klasztoru na FOLKOWE ANDRZEJKI 2022, które poprowadzi KAPELA TIMINGERIU, jeden z najlepszych w Polsce zespołów folkowych. Obok znakomitej muzyki granej do tańca na żywo, czekać będą na Was tradycyjne Andrzejkowe wróżby.

Kapela Timingeriu (czyt. Kapela Timindżeriu) to rodzinny zespół powstały z potrzeby doświadczania i dzielenia się muzyką na żywo. Muzykowanie jest dla zespołu pretekstem do spotkania. Grają i śpiewają żywiołową, prowokującą do tańca interpretację muzyki cygańskiej, bałkańskiej i żydowskiej.
W 2019 roku Kapela Timingeriu otrzymała nagrodę Gazety Wyborczej WARTO w kategorii Muzyka za pierwszy studyjny album "Gadzie i Goje".

/.../Bez wahania wszedłbym do knajpki, w której grają - powiedział o wrocławskim składzie pianista jazzowy i kompozytor Leszek Możdżer/.../ 
Gazeta Wyborcza, Rafał Zieliński "Kapela Timingeriu się po prostu dzieje" 

Skład zespołu: 
Katarzyna Kapela Timingeriu (skrzypce, śpiew) 
Jacek Timingeriu (akordeon, śpiew) 
Mikołaj Nowicki (kontrabas) 
Jędrzej Kuziela (instrumenty perkusyjne) 
Jakub Kurek (trąbka, śpiew) 
Mateusz Rybicki (klarnet, śpiew) 

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".