Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Gotycka
 ul. Purkyniego 1

 10.12.2022

 20:00
 

BĘDĘ ZBIERAŁ CHRUST - piosenki o kryzysie i pieniądzach w Starym Klasztorze!
"Będę zbierał chrust!" - te prorocze słowa starej piosenki "Lokomotywa z ogłoszenia" zespołu Perfect przypomnimy 10 grudnia w Starym Klasztorze.
Kryzys i pieniądze - to motto specjalnego koncertu, w którym zaprosimy do wspólnego śpiewania polskich i światowych hitów. "Kryzysowa narzeczona", "Ze ostatni grosz", "Obracam w palcach złoty pieniądz", "Mamona" Republiki i "Żądza pieniądza " Maanamu to już klasyka polskiego rocka, ale zagramy również "12 groszy" Kazika, "Kasa i sex" Maryli Rodowicz, "Jezu jak się cieszę" Lecha Janerki i "Miliony monet" Mroza.
Światową scenę reprezentować będą m.in. "Money, money, money" Abby, "Money" Pink Floyd i "Money for nothing" Dire Straits, a także "Money makes the world go around" śpiewane przez Lize Minelli w kultowym filmie "Cabaret" oraz niezapomniane "Gdybym był bogaty" z musicalu "Skrzypek na dachu".

Kryzysowy wieczór poprowadzi WrocLove Band złożony z najlepszych wrocławskich muzyków pod kierownictwem Marka "Stinga" Popowa, a śpiewać będą Nikola Warda, Damian Szewczyk i Tomek Sawczak
Przybywajcie całymi rodzinami, zbierzcie ekipę przyjaciół!
W trudnych czasach przyda się dobra zabawa - jak w piosence Perfectu: "Kryzys mogę znieść, ja nie muszę jeść, lecz niech przestaną truć..."

CZYTAJ WIĘCEJ