Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Gotycka
 ul. Purkyniego 1

 01.06.2023

 16:00
 

100 LAT DISNEYA - PIOSENKI Z FILMOWYCH BAJEK na Dzień Dziecka w Starym Klasztorze!

Najmłodszych widzów i ich rodziców oraz wszystkich chcących powspominać młodzieńcze lata zapraszamy na koncert najpiękniejszych piosenek znanych z filmowych bajek Walta Disneya, którego legendarna już wytwórnia obchodzi w tym roku 100- lecie swojego istnienia.
1 czerwca w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze usłyszymy na żywo takie hity jak: "Ty druha we mnie masz" (Toy Story), "Nie bój się chcieć" (Zwierzogród), "Miłość rośnie wokół nas" i "Hakuna Matata" (Król Lew), "Mam tę moc" (Kraina lodu), "Kolorowy wiatr" (Pocahontas) i wiele innych piosenek dobrze znanych z bajkowych produkcji Disneya.
Dodatkowo na koncercie pojawią się uwielbiane nie tylko przez dzieci, polskie przeboje z Akademii Pana Kleksa.
Koncert bajkowych przebojów to będzie najpiękniejszy prezent dla Waszych pociech, a dla Was znakomita okazja do wspomnień :)

Bajki Disneya są znane na całym świecie. Każdy z nas widział chociaż jedną produkcję wywodzącą się z fabryki marzeń zwanej światem Disneya. Coraz to nowe pokolenia wychowują się na tych pouczających filmach o miłości, przyjaźni i rodzinie.
Filmowym produkcjom Disneya towarzyszy zawsze wyjątkowa oprawa muzyczna. Piosenki do filmów piszą najlepsi kompozytorzy, a wykonują je światowe gwiazdy muzyki pop.
Utwory zbajek dla dzieci są często takpopularne jak same filmy ibajki.

Koncert bajkowych przebojów poprowadzą :
Nikola Warda, pochodząca z Legnicy wokalistka, uczestniczka programów "Bitwa Na Głosy", "Mam Talent" i "Szansa Na Sukces", koncertowej publiczności znana z muzycznego cyklu "Damy Rocka" oraz Wojciech Dereń – wokalista, aktor wrocławskich scen muzycznych, finalista 39 Przeglądu Piosenki Aktorskiej.
Wokalistom towarzyszyć będzie zespół znakomitych muzyków związanych ze Starym Klasztorem

Zapowiada się wspaniała impreza i długie wspólne śpiewanie dla dzieci i dorosłych
Powiadomcie znajomych, przychodźcie całymi rodzinami!
Dla dzieci do lat 14 przewidziana są bilety w ulgowej cenie

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety ulgowe dla dzieci do lat 14!

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Wybierz sektor z planu sali