Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Gotycka
 ul. Purkyniego 1

 22.06.2023

 20:00
 

22 czerwca, w ostatni wieczór przed rozpoczęciem wakacji, zapraszamy miłośników dobrej zabawy pod sceną na koncert "PIECHOTĄ DO LATA , czyli rockowe przeboje o lecie i wakacjach!"
"Lato wszędzie", "W dzień gorącego lata", "Dziewczyny lubią brąz", "Jesteśmy na wczasach", "Idę na plażę", "Chałupy welcome to", "Oprócz błękitnego nieba", "Podaruj mi trochę słońca" , a także "Summertime", "Sunshine reggae", "Summer in the city" i wiele innych przebojów o lecie i wakacjach zaśpiewamy razem w jedną z najkrótszych nocy w roku.
Wspólne śpiewanie wakacyjnych hitów poprowadzą: Nikola Warda, Adeama Walkowiak i Wojtek Dereń, a grać będzie nasza niezawodna ekipa WrocLove Guitar Top, kierowana przez Marka "Stinga" Popowa.
To będzie pożegnalny koncert kończący wiosenny sezon muzycznych spotkań w Starym Klasztorze - nie może Was zabraknąć!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Wybierz sektor z planu sali