Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Gotycka
 ul. Purkyniego 1

 02.12.2023

 21:00
 

KARAIBSKI BAL ANDRZEJKOWY z zespołem JOSE TORRES &HAVANA DREAMS

W sobotę 2 grudnia serdecznie zapraszamy na KARAIBSKI BAL ANDRZEJKOWY, który jest już tradycją w Starym Klasztorze. Zwykle to najbardziej roztańczona impreza roku, na tegorocznej edycji Jose Torres zaprezentuje zespół HAVANA DREAMS w nowej odsłonie – gościem specjalnym będzie znany, kubański artysta – kompozytor, wokalista Livan Valdes, słynący z wyjątkowego głosu i bardzo szerokiego repertuaru – salsa, bolero, bachata.

Zespołowi towarzyszyć będą tancerze Torres Art Studio – Izabela Torres, Jacqueline Laza Carrera, Yeranni Poll, Kate Promylova, którzy jak co roku roztańczą andrzejkową publiczność. Oprócz animacji i zabaw tanecznych przed i w trakcie koncertu, odbędą się pokazy korzeni muzyki kubańskiej.

Całość oprawi muzyka mechaniczna przeboje latynoskie, które zaprezentuje JOSE TORRES – w tej roli wystąpi jaki redaktor muzyczny Radia NOWY ŚWIAT programu DE CUBA SU MUSICA.

Jak co roku zachęcamy publiczność do najbardziej „odjazdowego" kolorowego stroju karaibskiego, a podczas II części koncertu pięć najlepszych "karaibskich kostiumów" wybiorą i nagrodzi Jury, w skład którego wejdą muzycy/tancerze Torres Art Studio.

Program imprezy:
21.00 start DJ

22.00 pokaz korzenie salsy Torres Art Studio, a po nim nauka kroków do najbardziej znanych kubańskich tańców jak – salsa, mambo, cha cha cha, merengue, bachata, conga , son itp.

22.30 Koncert - I część
23.15 DJ muzyka mechaniczna
23.30 kolejny blok zabaw z publicznością i w nim cd nauka kroków do najbardziej znanych kubańskich tańców jak – salsa, mambo, cha cha cha, merengue, bachata, conga , son itp.
23.45 Koncert - II część
podczas koncertu wybór najbardziej kolorowych karaibskich przebrań uczestników imprezy
00:30 DJ muzyka mechaniczna

CZYTAJ WIĘCEJ