Wrocław

 Hala Stulecia
 ul. Wystawowa 1

 08.03.2024

 18:00
 

NOSOWSKA, KRÓL i MIUOSH - WrocLove Fest 2024 z okazji Dnia Kobiet we Wrocławiu!

Zapraszamy na specjalną edycję festiwalu WrocLove Fest z okazji Dnia Kobiet.

8 marca w Hali Stulecia wystąpią KASIA NOSOWSKA, BŁAŻEJ KRÓL oraz MIUOSH x FDG. Orkiestra

Każdy z artystów zagra pełny koncert ze swoim zespołem, ale na scenie spodziewać możemy się także niecodziennych muzycznych kolaboracji stworzonych specjalnie na wrocławski koncert.

NOSOWSKA to klasa sama w sobie, wydaje płytę wtedy, kiedy ma coś do powiedzenia, a tę ostatnią wydała w maju 2023 roku. Podczas koncertu będzie można usłyszeć materiał z nowego albumu „Degrengolada”, a także najważniejsze utwory z solowej kariery artystki.

MIUOSH, po sukcesach wspólnych występów z Zespołem Pieśni i Tańca „Śląsk”, powrócił z nowym albumem studyjnym po blisko czteroletniej przerwie od ostatniego solowego wydawnictwa.

Znany z bezkompromisowego podejścia do tworzenia muzyki i grania jej na żywo, obecny na scenie od ponad dwudziestu lat tekściarz, kompozytor, raper i producent wystąpi we Wrocławiu z muzykami z FDG. Orkiestry w poszerzonym składzie.

BŁAŻEJ KRÓL od lat sumiennie toruje sobie drogę z niezależnego światka na sceny największych festiwali i na łamy opiniotwórczej prasy muzycznej. Przemierzył całą Polskę z najnowszym albumem „W KAŻDYM (polskim) DOMU” i jako jedna z gwiazd trasy MĘSKIE GRANIE. Ostatnio, razem z Kasią Nosowską, wystąpił w superprodukcji BEKSIŃSKI.LIVE m.in. we wrocławskiej Hali Stulecia.

Wrocławskie obchody Dnia Kobiet w ramach festiwalu WrocLove Fest zapowiadają się wyśmienicie - nie przegapcie tego wydarzenia! Dzień Kobiet 2024 najlepiej świętować na koncercie!

CZYTAJ WIĘCEJ