Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar


Wrocław

28

 śr

 20:30

Koncert - Meek, Oh Why?

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

30

 pt

 19:00

Rock - Metal Halloween - Muzyczna Noc Grozy

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

02

 pn

 19:00

Zaduszki 2020 - Damy Polskiej Piosenki

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

03

 wt

 20:00

Andrzej Korycki i Dominika Żukowska

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

07

 sb

 20:00

Pidżama Porno

Wrocław, Centrum Koncertowe A2

08

 nd

 19:00

Wysocki, Okudżawa - Najwięksi bardowie XX wieku - PIRAMIDY

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

08

 nd

 20:00

Ethno Jazz Festival: Krzysztof Pełech & Robert Horna - duet gitar klasycznych

Wrocław, Stary Klasztor

10

 wt

 19:00

Lady Pank

Wrocław, Centrum Koncertowe A2

11

 śr

 19:00

Dżem

Wrocław, Centrum Koncertowe A2

12

 czw

 19:00

Kult - Pomarańczowa Trasa 2020

Wrocław, Centrum Koncertowe A2

14

 sb

 20:00

Ethno Jazz Festival: DIKANDA

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

15

 nd

 19:00

Lubelska Federacja Bardów

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

15

 nd

 19:00

Ethno Jazz Festival - Laboratorium Pieśni

Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem

16

 pn

 20:00

Natalia Sikora

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

19

 czw

 20:00

Rosalie

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

20

 pt

 20:00

PERCIVAL - Slavny Tur IV

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

24

 wt

 20:00

Coldplay akustycznie

Wrocław, Stary Klasztor

28

 sb

 20:00

CUMBIA & BALKAN FEST vol.1: Faustina Calavera, Choque Sonidero, Warsaw Balkan Madness

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

29

 nd

 20:30

Mikromusic - Kraksa

Wrocław, Centrum Koncertowe A2

12

 sb

 18:00

Ralph Kaminski - trasa Kosmiczne Energie

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

12

 sb

 21:00

Ralph Kaminski - trasa Kosmiczne Energie

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

13

 nd

 20:00

Daria Zawiałow - Ostatni raz w Helsinkach

Wrocław, Centrum Koncertowe A2

15

 pt

 20:00

Świetliki

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

15

 pt

 20:00

Folk Metal Night DZIADY

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

16

 sb

 20:00

Ethno Jazz Festival: Shabaka and the Ancestors "Wisdom of Elders"

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

17

 nd

 20:00

Wolna Grupa Bukowina

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

20

 śr

 20:00

Nigel Kennedy plays Jimi Hendrix feat. Mike Stern

Wrocław, Hala Stulecia

23

 sb

 20:00

Waglewski Fisz Emade - Duchy ludzi i zwierząt

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

29

 pt

 19:00

Kapela ze Wsi Warszawa oraz Slavic Jazz Underground

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

30

 sb

 20:00

Pablopavo i Ludziki oraz Kirszenbaum

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

06

 sb

 20:00

"Could You Be Loved"- The Best Of Reggae Feat. Mesajah, Cheeba, Brodi, Tallib

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

07

 nd

 20:00

Lordi

Wrocław, Centrum Koncertowe A2

11

 czw

 20:00

Asaf Avidan - Anagnorisis

Wrocław, Zaklęte Rewiry

18

 czw

 20:00

Lech Janerka

Wrocław, Centrum Koncertowe A2

03

 śr

 19:30

The Music Of Ennio Morricone: Performed by Ensemble Le Muse (Italy)

Wrocław, Impart

13

 sb

 20:00

HUNTER

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

14

 nd

 19:00

Ethno Jazz Festival: Lizz Wright

Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem

17

 śr

 20:00

Ethno Jazz Festival: Irlandia - widowisko taneczno-muzyczne na Dzień Św. Patryka

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

18

 czw

 20:00

Closterkeller

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

25

 czw

 20:00

Red Box

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

27

 sb

 20:00

Anthony B & House of Riddim feat. Mesayah

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

01

 sb

 17:00

3-Majówka 2021: KARNET 1.05 - 3.05

Wrocław, Pergola

01

 sb

 17:00

3-Majówka 2021: Dzień I: Apocalyptica, Bowie Starman - Tribute to David Bowie

Wrocław, Pergola

01

 sb

 17:00

3-Majówka 2021: KARNET 1.05 - 2.05

Wrocław, Pergola

02

 nd

 15:00

3-majówka 2021: KARNET 2.05 - 3.05

Wrocław, Pergola

02

 nd

 15:00

3-Majówka 2021 - Dzień II

Wrocław, Pergola

03

 pn

 15:00

3-Majówka 2021 - Dzień III

Wrocław, Pergola

09

 nd

 20:00

Ethno Jazz Festival - Amadou & Mariam And The Blind Boys Of Alabama

Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem

16

 nd

 15:00

wRock for Freedom - 100 lat JP II: Arka Noego, Raz, Dwa, Trzy, Kamil Bednarek, Luxtorpeda, O.S.T.R.

Wrocław, Hala Stulecia

17

 pn

 20:00

Ethno Jazz Festival: DŽAMBO AGUŠEVI ORCHESTRA (Macedonia)

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

19

 śr

 20:00

Ethno Jazz Festival: BASIA (Barbara Trzetrzelewska)

Wrocław, Impart

10

 pt

 20:00

Black Sabbath Tribute (USA): Earth + Lord Bishop Rocks

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

13

 śr

 20:00

Dead Kennedys

Wrocław, Centrum Koncertowe A2

16

 sb

 20:00

The Herbaliser

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

26

 wt

 20:00

Less Than Jake, Elvis Jackson, CF98

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

28

 czw

 19:00

The Sisters of Mercy oraz Peter Hook & The Light grają Joy Division

Wrocław, Hala Stulecia