Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar


Wrocław

16

 czw

 20:00

Tarantino Soundtracks - najlepsze piosenki z filmów Quentina Tarantino

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

18

 sb

 19:00

Festiwal Łykend - zagrajmy to jeszcze raz!: Jerzy Filar & Nasza Basia Kochana, U Studni, Bez Idola

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

18

 sb

 19:00

Festiwal Łykend – zagrajmy To Jeszcze Raz!: Karnet dwudniowy

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

19

 nd

 18:00

Festiwal Łykend - zagrajmy To Jeszcze Raz!: Wrocławscy Bardowie - Kaczmarek, Waligórski, Zwoźniak

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

23

 czw

 20:00

Mery Spolsky - Bigotka Tour

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

24

 pt

 20:00

Tęskno

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

25

 sb

 20:00

Tabu

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

26

 nd

 18:00

Źródło - przyjaciele śpiewają Jackowi Kaczmarskiemu

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

30

 czw

 20:00

Gitarowe riffy i solówki wszech czasów przed Gitarowym Rekordem Guinnessa

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

06

 śr

 20:30

Księgi Ofeliowe roz.5

Wrocław, Stary Klasztor

07

 czw

 20:30

SOSNOWSKI

Wrocław, Stary Klasztor

09

 sb

 20:00

Lech Janerka

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

10

 nd

 16:30

Marta Gałuszewska - Meet & Greet

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

10

 nd

 18:30

Marta Gałuszewska

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

10

 nd

 21:00

Bartek Deryło

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

11

 pn

 20:00

Janusz Radek - Kocham Tobą

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

13

 śr

 20:00

Ethno Jazz Festival - Amadou & Mariam And The Blind Boys Of Alabama

Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem

14

 czw

 20:00

Red Box

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

15

 pt

 20:00

Ethno Jazz Festival: Shabaka and the Ancestors "Wisdom of Elders"

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

16

 sb

 15:00

wRock for Freedom - 100 lat JP II: Arka Noego, Raz, Dwa, Trzy, Kamil Bednarek, Luxtorpeda, O.S.T.R.

Wrocław, Hala Stulecia

17

 nd

 19:00

Ethno Jazz Festival: Lizz Wright

Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem

20

 śr

 20:00

Ethno Jazz Festival: BASIA (Barbara Trzetrzelewska)

Wrocław, Impart

21

 czw

 20:00

Ethno Jazz Festival: Irlandia - widowisko taneczno-muzyczne na Dzień Św. Patryka

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

21

 czw

 20:00

Ethno Jazz Festival: Al Di Meola - Across The Universe Tour

Wrocław, Impart

22

 pt

 20:00

Marcin Świetlicki i Zgniłość

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

26

 wt

 20:00

Ciao Ciao Bambina - spektakl muzyczny

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

27

 śr

 20:00

Ethno Jazz Festival: Stefan Mladenovic Orchestra & Heyli (Serbia/Polska)

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

28

 czw

 20:30

LOR

Wrocław, Stary Klasztor

30

 sb

 20:00

Rosalie

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

04

 czw

 20:00

Nigel Kennedy plays Jimi Hendrix feat. Mike Stern

Wrocław, Hala Stulecia

07

 nd

 20:00

WrocLove Guitar Top - Spadkobiercy B.B.Kinga

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

08

 pn

 20:00

Ola Jas "Jasna" feat. João de Sousa

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

09

 wt

 20:00

Ethno Jazz Festival: NeoKlez

Wrocław, Stary Klasztor

10

 śr

 20:00

Soul Night - Paulina Gołębiowska & band

Wrocław, Stary Klasztor

11

 czw

 20:00

The Best Of Grunge - Noc w Seattle

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

12

 pt

 20:00

Ethno Jazz Festival: Tres Del Son - Noche en Cuba

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

13

 sb

 20:00

Koniec Świata

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

14

 nd

 19:00

Gary Moore Tribute Band feat. Jack Moore

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

14

 nd

 19:00

Anita Lipnicka Intymnie - 25 lat na scenie

Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem

16

 wt

 20:00

Tribute to Iron Maiden: Blood Brothers

Wrocław, Stary Klasztor

17

 śr

 20:00

Ethno Jazz Festival - Max Klezmer Band

Wrocław, Stary Klasztor

27

 sb

 20:00

Anthony B & House of Riddim feat. Mesayah

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

05

 śr

 20:00

Dead Kennedys

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

10

 czw

 20:00

Urodziny Wojciecha Młynarskiego

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

11

 pt

 19:00

Punky Reggae live 2020: Farben Lehre, Analogs, Dr Misio

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

16

 śr

 20:00

Ethno Jazz Festival: World of Bossa Nova - Latin Trio fest. Luis Nubiola

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

23

 śr

 20:00

Tribute To Krzysztof Klenczon - The Klenczon Experience

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

24

 czw

 20:00

Super Trio - gitarzyści Dżemu, Turbo i Budki Suflera

Wrocław, Stary Klasztor

01

 czw

 20:00

The Herbaliser

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

01

 czw

 20:30

Paulina Przybysz - Odwilż

Wrocław, Stary Klasztor

04

 nd

 19:00

Ania Rusowicz - Przebudzenie

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

12

 pn

 19:30

The Music Of Ennio Morricone: Performed by Ensemble Le Muse (Italy)

Wrocław, Impart

18

 nd

 19:00

Ethno Jazz Festival - Elida Almeida (Wyspy Zielonego Przylądka)

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

25

 nd

 20:00

Beltaine

Wrocław, Stary Klasztor

26

 pn

 20:00

Ethno Jazz Festival: DŽAMBO AGUŠEVI ORCHESTRA (Macedonia)

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

27

 wt

 20:00

Less Than Jake, Elvis Jackson, CF98

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

12

 czw

 20:00

Ethno Jazz Festival: DIKANDA

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

13

 pt

 20:00

Acid Drinkers

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

20

 pt

 20:00

PERCIVAL - Slavny Tur IV

Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

07

 nd

 20:00

Lordi

Wrocław, Centrum Koncertowe A2