Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

listopad 2019

1

pt

 

2

sb

 

3

nd

 

19:00 Buster Shuffle, Distemper, Podwórkowi Chuligani

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

4

pn

 

20:00 Tribute to Leonard Cohen

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

5

wt

 

20:00 Ethno Jazz Festival: Marcin Kydryński prezentuje: LUCIBELA

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

20:30 R.O x Konoba

 Wrocław, Stary Klasztor

6

śr

 

20:00 Andrzej Korycki i Dominika Żukowska

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

20:30 Terrific Sunday - Młodość Tour

 Wrocław, Stary Klasztor

7

czw

 

20:00 Pokahontaz - REnesans Tour

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

20:00 Ethno Jazz Festival: Goran Bregović & Bijelo Dugme & Wedding And Funeral Band - The Best Of

 Wrocław, Hala Stulecia

8

pt

 

9

sb

 

10

nd

 

16:30 wROCK for Freedom 2019: Waglewski/Fisz/Emade, Lao Che, Bitamina, The Dumplings

 Wrocław, Hala Stulecia

16:30 wROCK for Freedom 2019: KARNET 2-dniowy

 Wrocław, Hala Stulecia

11

pn

 

18:00 wROCK for Freedom - Dzień Niepodległości 2019: Beata i Bajm, exMaanam

 Wrocław, Hala Stulecia

19:00 The 69 Eyes

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

12

wt

 

20:00 Tribute to Sade

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

13

śr

 

20:00 Ethno Jazz Festival: Hania Rani

 Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem

20:00 Tribute Night to Guns N 'Roses & AC/DC

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

14

czw

 

20:00 Ed Sheeran Night

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

15

pt

 

20:00 Percival Schuttenbach - Reakcja Pogańska

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

16

sb

 

19:00 Perfect

 Wrocław, Hala Stulecia

20:00 L.U.C & REBEL BABEL ENSEMBLE

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

17

nd

 

20:00 Sweet Noise - Respect Tour

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

18

pn

 

19

wt

 

20:00 Ethno Jazz Festival: Warszawska Orkiestra Sentymentalna

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

20

śr

 

20:00 LOR

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

21

czw

 

19:30 XIII Urodziny Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

20:00 Ethno Jazz Festival: Morrison Tres - koncert-widowisko / hołd legendom rocka lat 60.i 70.

 Wrocław, Stary Klasztor

22

pt

 

19:00 KULT

 Wrocław, Hala Orbita

20:00 Renata Przemyk - Ya Hozna & The Best Of

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

23

sb

 

19:00 HUNTER

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

24

nd

 

25

pn

 

26

wt

 

20:00 MERY SPOLSKY - Bigotka Tour

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

27

śr

 

20:00 Coldplay Night

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

28

czw

 

20:00 KROKI - Controlled Chaos

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

20:00 Karolina Czarnecka - Cud

 Wrocław, D.K. Luksus

20:30 Ethno Jazz Festival: Wojtek Mazolewski Quintet - Komeda

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

29

pt

 

20:00 Kartky / PlanBe

 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka

30

sb

 

21:00 Karaibskie Andrzejki z zespołem Jose Torres & Havana Dreams

 Wrocław, Stary Klasztor