Repertuar

Zaduszki 2021 - The Voice of WrocLove

ZADUSZKI 2021 - The Voice of WrocLove w hołdzie dla Wielkich Nieobecnych!

Zapraszamy na wyjątkowy muzyczny wieczór, podczas którego będzie można usłyszeć i powspominać utwory wybitnych polskich artystów, których już z nami nie ma.
Zaduszkowy koncert poprowadzi drużyna "The Voice of WrocLove" złożona z uczestników odcinków finałowych 11. edycji The Voice of Poland 2020, którzy na co dzień mieszkają i tworzą we Wrocławiu. Znamy ich z ekranów telewizorów, kibicowaliśmy im mocno w ostatniej edycji The Voice of Poland. Teraz cała piątka "Wrocławskich Głosów" wspominać będzie Wielkich Nieobecnych polskiej sceny. 2 listopada w Sali Gotyckiej wystąpią: Anna Malek i Jędrzej Skiba z drużyny Urszuli Dudziak, Natalia Szczypuła i Michał Bober z drużyny Tomsona i Barona oraz Wojciech Lechończak z drużyny Michała Szpaka.

W lirycznych utworach takich jak m.in. "C'est la vie", "Kiedy mnie już nie będzie", "Lubię wracać tam gdzie byłem", "To co dał nam świat", takich artystów jak Anna Jantar, Krzysztof Krawczyk, Zbigniew Wodecki, Andrzej Zaucha, Czesław Niemen, Agnieszka Osiecka i wielu innych, będziemy mogli przejrzeć się jak w lustrze i choć chwilę zastanowić nad pośpiechem każdego dnia. To wydarzenie pozwoli każdemu z nas spojrzeć w głąb siebie i będzie próbą zwrócenia uwagi na rzeczy, które są w życiu naprawdę ważne.
W koncercie nie zabranie kompozycji opowiadających o przemijaniu i jesieni życia, które dają jednocześnie wiele nadziei i pogody. To ciepły koncert, który poprzez muzykę nastroi spokojem nasze dusze.

ANNA MALEK
Z wykształcenia wokalistka, aktorka i dziennikarka, jednakowoż w życiu zajmuje się śpiewaniem. Komponuje. Jest właśnie na etapie tworzenia autorskiego materiału. Piosenki Ani są dostępne na Youtube oraz wszystkich serwisach muzycznych. W 2012 roku była uczestniczką programu X Factor (Soul City). Jej przygoda w programie zakończyła się w ćwierćfinale. Brała udział w spektaklach w 38 i 39 Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Pierwszy to „Dziubanina” w reżyserii Agaty Dudy - Gracz, drugi to „Flower Power” w reżyserii Jerzego Bielunasa. Razem z Opole Gospel Choir wystąpiła wielokrotnie podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W spektaklu „Trzej Muszkieterowie” (Teatr Muzyczny Capitol Wrocław) zagrała Damę Angielską i śpiewała zbiorówki. Występuje również w zespole Funky Kleks, oraz w projekcie "All you have to do is dream baby" poświęconym musicalom. Działa jako wokalistka sesyjna.

JĘDRZEJ SKIBA
Jędrzej wystąpił w VI edycji „The Voice of Poland” razem ze starszą siostrą Julką. Doszli do półfinału w drużynie Afromental. Po programie przez jakiś czas wspólnie koncertowali, ale z czasem ich drogi muzyczne się rozeszły. Jędrzej nadal marzy o karierze – w swoim domowym studio komponuje i pisze własne utwory. Jego miłością jest rock, chciałby połączyć ciężkie gitarowe brzmienia z alternatywnym brzmieniem i melodią. Postanowił wrócić do „Voice’a”, żeby zaprezentować się jako samodzielny artysta.

NATALIA SZCZYPUŁA
Natalia pochodzi z religijnej, protestanckiej rodziny - jej ojciec był pastorem zbawiającym świat muzyką. Cała rodzina Szczypułów muzykuje. Natalia zainteresowała się jazzem i muzyką soul, bliską gospel. Ukończyła szkołę muzycznej w klasie fletu poprzecznego, Wrocławską Szkołę Jazzu oraz London Center of Contemporary Music w Wielkiej Brytanii. W Londynie rozwinęła swój autorski repertuar. Uczestniczy w różnych projektach muzycznych w Polsce i na świecie m.in. w Chinach, nagrywa piosenki do filmów, na stałe współpracuje z kilkoma klubami we Wrocławiu. Jest zaangażowana w pracę z wieloma zespołami (SOULmate, Trelecaster, Vertigo Band, Soulstream, Spirituals Singers Band – gościnnie), współtworzy wiele projektów: Beyonce Show, Stevie Wonder Unknown, Jamiroquai Night, Tribute to Tower of Power, Ladies of Jazz.

MICHAŁ BOBER
Michał mieszka wraz ze swoją rodziną we Wrocławiu. Zafascynował się muzyką w latach 80-tych, gdy jego mama przywiozła z Kanady kasety światowych gwiazd. Wraz z upływem lat Michał pokochał gospel tak bardzo, że wstąpił do chóru Filharmonii Opolskiej. Na IV roku studiów wyjechał na stypendium do Moskwy i trafił do Wyższej Szkoły Estradowo-Jazzowej na warsztaty wokalne. Po powrocie do kraju rozpoczął pracę w korporacji, ale miłość do kultury wschodu i muzyki pozostała. Okazjonalnie brał udział w różnych konkursach. Rozpoczął pracę nad repertuarem Andrzeja Zauchy i wtedy poczuł, że naprawdę nie może żyć bez muzyki. Obecnie pracuje w jednej z instytucji kultury we Wrocławiu, a wieczorami śpiewa na scenach lokalnych klubów muzycznych.

WOJCIECH LECHOŃCZAK
Wojtek (pseudonim „Cieniu”) ma 28 lat i pochodzi z Łeby, na której ulicach rozpoczynał swoją przygodę muzyczną. Bardzo szybko polubił występy uliczne przed ludźmi, którzy często dawali mu wiele wsparcia i energii. Wojtek odkrył pasję do muzyki i chce związać się z nią profesjonalnie. Jest muzycznym samoukiem. Wojtek wyjechał na studia do Wrocławia, gdzie poznał wielu przyjaciół, z którymi nadal gra na ulicach naszego miasta. Twierdzi, że busking jest jego pasją i stylem życia. Wojtek to wulkan energii z rockową duszą. Na co dzień nagrywa muzykę i pracuje nad swoim autorskim materiałem. Poza muzyką pasjonuje się iluzjami karcianymi, którymi nie przestaje zadziwiać swoich przyjaciół.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
02 listopada 19:00 Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka kup bilet